Cafe ABC Family Clean

Wydarzenie ABC

15-12-2013
miniEnglish

Zapisy na miniEnglish, miniItaliano, miniEspaniol !!

KOMPLETUJEMY LISTĘ CHĘTNYCH NA REGULARNE ZAJĘCIA:
TANIEC BOLLYWOOD oraz KURSY JĘZYKOWE miniEnglish, miniItaliano i miniEspaniol

Prowadzenie: Centrum Rozwoju Zainteresowań BYSTRZAK
Miejsce: Kawiarnia ABC

Taniec Bollywood to zabawa, kolory i energiczna, pozytywna muzyka!

Dzieci uczą się choreografii, które opowiadają pewne historie przez co doskonalą swoją pamięć dobrze się przy tym bawiąc. Mają zapewnioną dawkę niezbędnego dla rozwoju dziecka ruchu, a zmienność charakteru muzyki kształtuje nie tylko poczucie rytmu, ale także wrażliwość muzyczną. Dzieci poznają coś zupełnie innego otwierając się na poznawanie świata. Wspólne zabawy w trakcie zajęć dają dzieciom poczucie bycia grupą, przełamują nieśmiałość i dają możliwość indywidualnej prezentacji swoich umiejętności.

 Koszt: 15 zł za 60 minutowe zajęcia organizowane raz w tygodniu. Dla dzieci od 4 lat, 2 i 3 letnie z pomocą rodziców.

Kursy miniEnglish, miniItaliano i miniEspaniol dla dzieci od 3-go roku życia prowadzone są wyłącznie w języku obcym a dzieci, poprzez bogate materiały dodatkowe (CD z nagraniami), mają zapewniony codzienny kontakt z językiem.

Bohaterem całej serii kursów jest wesoła maskotka – pacynka, która prowadzi dzieci przez świat przygód, pomagając w odkrywaniu otaczającego świata.  Każde zajęcia zorganizowane są wg określonego rytuału,  co pozwala dzieciom łatwo dostosować się do rytmu i zapamiętywać poszczególne elementy każdych zajęć. Na czas lekcji, dzieci przenoszą się na tajemniczą wyspę skarbów, gdzie wraz z maskotką odkrywają tajniki języka obcego poprzez piosenki, wierszyki, gry logiczne i zabawy artystyczno-ruchowe.Dzięki 100% wykorzystaniu języka obcego na zajęciach, dzieci przyswajają język w sposób naturalny dla siebie – podczas zabawy.  Każdy kurs zawiera elementy ogólnorozwojowe z zakresu matematyki, plastyki czy informatyki. Podczas zajęć wykorzystywane są materiały dodatkowe w formie kolorowych plansz, układanek czy puzzli, co sprawia, że zajęcia są ciekawe i potrafią skupić uwagę małych dzieci. W zajęciach z dziećmi młodszymi mogą uczestniczyć także rodzice.

 

Cennik dla grup 4 osobowych:  2 x 30 minut tygodniowo – 150 zł za miesiąc (9 miesięcy)

Zapisy w kawiarni. Podpisanie umowy – Centrum Rozwoju Zainteresowań “Bystrzak”.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress