Jak smacznie zjeść i zadbać, by pierwsza randka nie była ostatnią?

Lubisz dobrze zjeść? A może chcesz wybrać się na niezobowiązującą randkę? Jeśli zdecydujesz się na pizzę w Ursusie to z pewnością będziesz nie tylko najedzony, ale i zadowolony. Jak mówi przysłowie „Polak głodny, to Polak zły”, dlatego warto dbać o to, by nie tylko samemu być najedzonym i zadowolonym. Z pewnością każda randka będzie mieć większe szanse na powtórkę jeśli zaproszona osoba będzie syta i w dobrym humorze. A czy istnieje lepszy sposób na zapewnienie sobie i drugiej osobie dobrego humoru, niż seans w kinie (dobra komedia lub film akcji wcale nie muszą być lepsze od wzruszającego melodramatu), a następnie obiad w Ursusie w dobrej restauracji, albo popularnej pizzerii?

Opinie o filmie zawsze można przeczytać w internecie, np. na serwisie filmweb. Z kolei jeśli szuka się miejsca, gdzie można dobrze zjeść, nie obciążając specjalnie portfela, to wystarczy wpisać w wyszukiwarkę poszukiwaną przez nas frazę, np. „zjedz pizzę w Warszawie”, zapoznać się z wystawionymi opiniami proponowanych pizzerii i wybrać tą, która jest zlokalizowana w pobliżu kina, do którego zamierzamy się wybrać.

Oczywiście można też samemu przygotować posiłek, który pomoże nam zdobyć serce naszej przyszłej drugiej połówki. Internet to miejsce, gdzie można znaleźć wszystko, w tym także przepis na dobry i sprawdzony przepis na pizzę lub na wykwintne, lecz proste w przygotowaniu danie jak chociażby koktajl z krewetek. Z pewnością każda dziewczyna lub chłopak zaproszeni na randkę i kolację będą zachwyceni jeśli samodzielnie przygotujemy dla nich smaczny posiłek. A dodatkowo gdy przygotowujemy coś sami, to zazwyczaj jest to tańsze niż w restauracji. Nie bez znaczenia będzie też fakt, że w restauracji otaczają nas inni ludzie, a atmosfera nie zawsze sprzyja romantycznemu nastrojowi, podczas gdy we własnym domu lub mieszkaniu możemy z łatwością zadbać o odpowiedni nastrój. Wystarczy kilka świeczek, rozsypane na stole płatki kwiatów i rozpylenie w powietrzu delikatnego zapachu. Do tego proste nakrycie stołu, które nie będzie odwracać uwagi od przygotowanego dania i już można się cieszyć posiłkiem i swoim towarzystwem.

Dodaj komentarz