Cafe ABC Family Clean

Wydarzenie ABC

10-10-2013
Ziemniak

Impreza inna niż wszystkie czyli plener czyli święto ziemniaka :)

Witajcie,

Serdecznie zapraszamy na imprezę plenerowa kawiarenki do Muzeum Chleba w Radzionkowie 19.10 od godz. 12.00 do ok 15.00

Jak jeszcze nie mieliście okazji być w Muzeum to właśnie nadarza się taka okazja :)

Organizujemy Święto Ziemniaka a może raczej Święto Chleba ale mniejsza…ważne że zapraszamy na super zabawę poza kawiarenką w super miejscu z przyjaciółmi! :)

Warunki konieczne : musi być zapisanych i opłaconych co najmniej 50 osób oraz tem. wyższa niż 10C  no  i nie może padać !! 

Warunki obowiązkowe : atrakcje -zwiedzanie Muzeum, pieczenie bułeczek, pieczenie kartofla, kiełbaski, nasza kawula (włoska Meseta), herbatka, ciacho, plac zabaw a dodatkowo:

- panie dietetyczki z Naturhouse z Tarnowskich Gór będą udzielały informacji na temat zdrowego odżywiania dzieci. Będzie również można dokonywać pomiaru wagi i analizy składu ciała (wody metabolicznej i tkanki tłuszczowej w organizmie)

- około g. 13:50 pokaz tańca Bollywood oraz zabawa taneczna z dziećmi zorganizowane przez Centrum Rozwoju Zainteresowań BYSTRZAK  

KOSZT IMPREZY (obejmuje bilet do Muzeum, pieczenie ziemniaków, kiełbasek, kawę lub herbatę, ciacho domowej roboty, szaleństwa na placu zabaw):  40 zł/osoba dorosła, 30 zł/dziecko; wpłaty przyjmujemy w Kawiarence do 17.10.13 !! 

 

Rozpoczynamy zwiedzanie Muzeum chleba od godz. 12.00 – do ok 13.30, w tym przewidziany jest wypiek bułeczek, badanie składu ciała i dieta z Naturhouse a następnie pokaz tańca Bollywood, zabawa taneczna z dziećmi a w między czasie wrzucamy kartofelki do paleniska, pieczemy kiełbaski na grillu, jemy ciacho popijając kawą lub herbatą zieloną jaśminową – no bo będzie można kupić Bubble TEA :)

Więc, aczkolwiek, azali i na ten czas – nie gotujemy obiadu, nie sprzątamy tylko  bierzemy rodziny, przyjaciół, znajomych i robimy piknik w Radzionkowie a co … dlaczego nie :)

WSPÓŁORGANIZATORZY: Active Family Clean-profesjonalne sprzątanie, Centrum Dietetyczne Naturhouse, Centrum Rozwoju Zainteresowań BYSTRZAK  Bytom, Akademia języków Celt

muzeum_chleba logo-family-clean2Logo Celt_stone kopiaLogo BYSTRZAK2naturhouse_1

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress